Przegląd AT na MarketRevolution.eu

Wspominałem w którymś z ostatnich wpisów, że nie mam szczególnych zdolności w zakresie analizy technicznej. Daleki jestem jednak od bagatelizowania wniosków z niej wynikających, dlatego chętnie zapoznaję się z wypowiedziami mądrzejszych w tym temacie głów.

Dzisiaj na kanale YouTube bloga http://marketrevolution.eu/ ukazał się „Przegląd AT wrzesień 2019” a tam najciekawsze spółki gamedev w komplecie. Bardzo polecam przez wzgląd na wartość techniczną i to co szczególnie cenię, to intuicyjnie wyczuwalną szczerość autora – bez bullshitu i naganiania.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=e8lM6t-zbY4

Ponieważ materiał jest dość długi, zrobiłem dla Was ściagawkę ze wskazaniem dokładnego momentu, gdy omawiane są poszczególne walory gamedev.

11B – 0:30
CDR – 12:00
CFG – 13:10
F51 – 18:27
FOR – 22:40
MOV – 38:30 –
THD (TheDust) – 47:08
ULG – 47:44
VVR – 48:50

Polecam cały wpis przez wzgląd na fachowość analizy technicznej i to co szczególnie cenię, to intuicyjnie wyczuwalną szczerość autora – bez bulshitu i naganiania.

Polecam m.in. fragment o F51 jeśli chodzi o cenne wskazówki jak budować strategię wychodzenia z tej spółki. Są pewne nieścisłości faktyczne, ale nie bulwersujcie się – nie o to w tym chodzi (np. ULT jest już na GPW, a na premiery od THD przyjdzie nam raczej dość długo czekać, natomiast CFG nie dostał kar finansowych, słusznie jednak autor wskazuje, że aneks ze zmianami zasad pożyczki to dobre info).

Opublikowane przez Bycze Gierki

Inwestycje w gamedev do gorący temat, z którym wiąże się wielkie ryzyko. Jak inwestować by nie dac się oskubać? Do kogo adresuję swoje wpisy? Trudne pytanie. Zapewne wyjadacze, którzy żyją życiem swoich walorów i wiedzą o nich wszystko nie znajdą tu dla siebie nowych informacji, choć ich również zachęcam do dyskusji. Mam natomiast nadzieję, że zarówno spekulanci, którzy nie mają czasu by śledzić wszystkie walor, jak i nowicjusze, którzy dopiero poznają tajniki inwestycji w gamdev znajdą tu dla siebie mnóstwo ciekawych treści.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: