>>!!!!REGULAMIN!!!!<<

Z góry przepraszam wszystkich Czytelników, dla których ponższe treści są oczywiste. Proszę o wyrozumiałość w związku z zamieszczeniem niniejszego Regulaminu – niestety okazuje się, że są ludzie dla których kwestie tak podstawowe nie są oczywiste, w związku z czym takie dodatkowe zabezpieczenie moim zdaniem nie zaszkodzi.

Regulamin bloga „Bycze Gierki” (dalej jako „Blog”):

1. Wchodząc na bloga i czytając zawieszone na nim treści Czytelnik składa następujące oświadczenia:

a) Czytelnik oświadcza, że posiada odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie z zakresu inwestycji by podejmować samodzielne decyzje. 

b) Czytelnik oświadcza, że posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie by dokonać krytycznej oceny treści prezentowanych w Internecie, również na niniejszym Blogu, i wyrobić sobie własne zdanie ma temat prezentowanych na Blogu treści.

c) Czytelnik oświadcza, że jest świadomy ryzyka związanego z inwestowaniem w akcje, ryzyką utraty całości bądź części zainwestowanym środków, tj. ryzykiem utraty częsci bądź nawet całości zainwestowanych środków.

d) Czytelnik oświadcza, że jest świadomy, że z mocy prawa autor Bloga nie ponosi odpowiedzialności, odszkodowawczej ani innego rodzaju, za decyzje inwestycyjne Czytelników.    

e) Czytelnik oświadcza, że jest świadomy, że autor Bloga ma prawo prezentować na blogu krytyczne treści.

f) Czytelnik oświadcza, że jest świadomy, ze Blog nie podlega, ani nie podlegał prawu prasowemu, z uwagi na fakt, iż nie spełnia wymogów prawnych by być za prasę uznanym.

2. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści zamieszczonych na blogu bez uprzedniej emailowej zgody autora Bloga jest zabronione (zapytania należy kierować na bycze.gierki@protonmail.com ). W szczególności dotyczy to forum serwisu http://www.bankier.pl

%d blogerów lubi to: